doroczny kongres kooperacji biur podróży TSS

Nieprzypadkowo na tegoroczne spotkanie agentów wybrano Berlin- miasto tysiąca odcieni, dynamiczne i pełne energii. Wszystkie te cechy są niewątpliwie związane również z branżą turystyczną, która stoi przed poważnymi wyzwaniami. W przeddzień upadku brytyjskiego kolosa na kongresie mówiono o tym jak identyfikować trendy, określać perspektywy, oceniać ryzyko, zajmować się kwestiami

Roztańczona wiosenna edycja Roadshow TSS Polska

Wiosenne roadshow odbywało się w trzech miastach: w Gdańsku, Łodzi i Wrocławiu. Polskim biurom pokazali swoją ofertę: nicko Cruises - rejsy rzeczne i morskie, Hanse Merkur – ubezpieczenia, Frankfurt nad Menem - metropolia, Saksonia – region, RateHawk - rezerwacje hoteli na całym świecie oraz hiszpańscy wystawcy..

Niemiecki operator rejsów nicko cruises w sprzedaży w Polsce

nicko cruises Flussreisen - wiodący operator rejsów rzecznych w Europie pojął współpracę z polskimi biurami podróży. W Polsce działa jako organizator zarejestrowany przez Marszałka Woj. Wielkopolskiego w Rejestrze Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych.

Myhotelplus pomaga zdobyć klientów z Niemiec

Myhotelplus to nowe narzędzie umożliwiające wzrost sprzedaży w segmencie leisure i business, poprzez nawiązanie bezpośredniej współpracy z biurami podróży, głównie z Niemiec.

"Międzynarodowy Klub Ekspertów Wiednia" – szkolenia i korzyści dla branży turystycznej

Celem klubu jest umożliwienie jego członkom poznania nowych i znanych atrakcji miasta podczas ich wizyt w Wiedniu. Członkowie klubu mogą zatem doświadczać różnorodności miasta, aby lepiej

Frankfurt nad Menem przyciąga zielonych turystów.

Jesteś fanem ekologicznych podróży? Lubisz poruszać się po mieście samodzielnie? Ważne jest dla Ciebie zakwaterowanie przyjazne środowisku? W takim razie trafiłeś na odpowiednie miejsce. Frankfurt jest idealną destynacją na zrównoważony, przyjazny środowisku pobyt.

Stuttgart gościł uczestników dorocznego kongresu biur podróży kooperacji TSS

W dniach 12-13 maja, w kongresie odbywającym się na terenie ICS Internationales Congresscenter Stuttgart, wzięło udział ponad 550 uczestników. Biura podróży poszukiwały nowych inspiracji w sercu regionu nowych technologii i branż przyszłości. Motto tegorocznej edycji brzmiało: „Szansa na zmianę – tylko

Roadshow TSS Polska 2017: spotkania branżowe z biurami podróży pod hasłem:Innowacyjne biura mogą więcej!

W ostatnim dniu lutego b.r. TSS Polska rozpoczyna w Gdańsku pierwszy roadshow w tym roku.

Spotkania branżowe z agentami pod hasłem: Nie pozostawaj w tyle, poznaj najnowsze trendy!

W ubiegłym tygodniu kooperacja TSS Polska wraz z zag ranicznymi partnerami zorganizowała spotkania branżowe dla biur podróży w trzech miastach w Polsce: Gdańsk (20.09),

Miasto Ottona Magdeburg – europejska metropolia kultury i natury nad Łabą.

Pierwszy niemiecko-rzymski cesarz Otton I i przyrodnik Otto von Guericke są słynnymi ojcami miasta Magdeburg z ponad 1200-letnią historią. Stąd nazywane jest również miastem Ottonów.

Program lojalnościowy Myhotelplus pozwoli agentom wygenerować dodatkowe prowizje

Na wrześniowym roadshow organizowanym przez TSS Polska w Gdańsku, Warszawie i Krakowie odbyła się premiera nowego programu lojalnościowego
dla biur podróży. Program jest oparty na ścisłej

Spotkania branżowe z agentami pod hasłem: Nie pozostawaj w tyle, poznaj najnowsze trendy!

W dniach 20.-22.09.2016 kooperacja TSS Polska wraz z zagranicznymi partnerami organizuje spotkania branżowe dla biur podróży w trzech miastach w Polsce:

Wystawa „Przeciwko cesarzowi i papieżowi – Magdeburg i reformacja” w Muzeum Kultury i Historii w Magdeburgu.

W Magdeburgu w dniach 03.09.2017 – 28.01.2018 będzie można zobaczyć wystawę czasową

Po raz pierwszy ponad 5 milionów udzielonych noclegów W 9 miastach dolnej saksonii

Rok 2015 rokiem sukcesu turystyki dla kooperacji marketingowej. Brunszwik, Celle, Getynga, Goslar, Hameln, Hanower, Hildesheim, Lüneburg i Wolfenbüttel przedstawiają pozytywne statystki,

90 lecie Bauhausu – atrakcje kulturalne Magdeburga w 2016 roku.

Obiekty Szlaku Romańskiego – Jubileusz Bauhausu 2016 – Modernizm Magdeburski lat 20-tych-Musical „Hair” na Placu Katedralnym (Domplatz)
W 2016 roku w centrum uwagi znajdować się będzie Muzeum Sztuki w klasztorze Najświętszej Marii Panny (Kunstmuseum im Kloster Unser Lieben Frauen)

Nasz Serwis internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z Serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.