Aktualności

"Jesteśmy po prostu gościnni"

Costa Dorada to Złote Wybrzeże położone na południe od Barcelony. Znane kurorty Salou, Cambrils & Vila-seca, La Pineda oczarowują turystów swym blaskiem. Wszystkie położone są w odległości kilku kilometrów od siebie, w bliskim sąsiedztwie parku rozrywki PortAventura World, który jest jednym z najbardziej ekscytujących i wszechstronnych parków rozrywki w Europie. Wraz z parkiem wodnym PortAventura Caribe i terenem Ferrari Land, oferują niesamowitą rozrywkę dla wszystkich bez wyjątku.
Witamy na Costa Dorada!

Gastronomia jest jedną z głównych atrakcji regionu. Kuchnia odziedziczona po tradycjach rybaków stała się punktem odniesienia dzięki wysokiej jakości lokalnych ryb, owoców morza i warzyw. Wielokrotnie nagradzane restauracje wyróżniają się tak jak nasza oliwa z oliwek, która otrzymała wiele nagród.
Wino jest ważnym elementem kultury śródziemnomorskiej i definiuje również całą prowincję Tarragony gdzie znajdują się winnice produkujące wyjątkowe wina.

KONTAKT
Patronat de Turisme de la Diputació Tarragona
Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www costadaurada.info

Z rejsami nicko przez zimową krainę czarów

Zimowe krajobrazy rzeczne są wyjątkowym przeżyciem. Brzeg rzeki pokrywa śnieżna biel a słoneczne dni zapewniają jasne światło. Jarmarki bożonarodzeniowe, świąteczne światełka i kontemplacja adwentu. Niezależnie od tego, czy chcesz uciec przed wakacyjnymi przygotowaniami na kilka dni, czy spędzić Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok w najpiękniejszych miastach Europy, rejsy nicko cruises będą najlepszym wyborem.
Na klasycznym MS BELLISSIMA i nowoczesnym nickoVISION spędzisz pięć dni między Pasawą a Wiedniem. Ciesz się wspaniałością austriackich miast, takich jak Wiedeń i Steyr, i poznaj imponujące benedyktyńskie opactwo Melk. Podróż świąteczno-sylwestrowa zabierze Cię do węgierskiej metropolii Budapesztu.

nicko VISION - nowy wymiar rejsów
Ten statek z innowacyjnym designem i zupełnie nową koncepcją na pokładzie wyznacza nowy standard i trend w rejsach rzecznych. Wygląd zewnętrzny statku to duże powierzchnie szklane i odważne linie sylwetki.
We wnętrzu, nowoczesność i lekkość ogólnej koncepcji znajduje odzwierciedlenie w rozświetlonym i szlachetnym wnętrzu. nicko VISION oferuje atrakcyjne kabiny, kilka restauracji i barów, a także liczne atrakcje, dotychczas znane ze statków morskich.
W ten sposób nicko cruises chce dotrzeć do pokoleń, które do tej pory postrzegały rejsy rzeczne jako coś dla starszych generacji, a szukające na wakacjach przede wszystkim wszechstronnych przeżyć i własnych przyjemności. 

nicko cruises Flussreisen - wiodący operator rejsów rzecznych w Europie zaprasza do współpracy polskie biura podróży. W Polsce działa jako organizator zarejestrowany przez Marszałka Woj. Wielkopolskiego w Rejestrze Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Nr: 11129

KONTAKT:
nicko cruises Schiffsreisen GmbH
Mittlerer Pfad 2
70499 Stuttgart
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. • www.nicko-cruises.de/en/partner/

Gdzie parkują samochód Państwa klienci, kiedy lecą z Berlina lub Lipska?

McParking oferuje świetną usługę parkowania na lotnisku. Od 2004 roku zachwycamy naszych klientów prostą i niezawodną koncepcją.
Oferujemy Państwu parkowanie w pobliżu lotnisk Berlin-Schönefeld, Berlin-Tegel i Lipsk, w tym transfer do/z terminalu. Nasi klienci parkują bezpiecznie a transfer na lotnisko jest bezpłatny.
Nasz parking jest nawet o 70% tańszy niż parkowanie na lotnisku.

Zgłoście się Państwo jako biuro podróży do naszego programu partnerskiego. Jako partner sprzedaży McParking otrzymacie Państwo 15% prowizji od każdej rezerwacji, której dokonacie i będziecie mogli skorzystać ze stawek specjalnych dla pracowników biur podróży.

Formularz rejestracyjny można znaleźć tutaj.
Dowiedz się więcej o korzyściach dla biura podróży tutaj.

Nowość: zautomatyzujcie Państwo sprzedaż parkingów za pomocą indywidualnego linku do rezerwacji. Jako partner otrzymacie Państwo indywidualny link, który możecie zintegrować i udostępniać na swojej stronie internetowej, w mediach społecznościowych lub newsletterach. Gdy tylko klient dokona rezerwacji za pomocą tego linku, automatycznie przypisujemy te rezerwacje do Państwa konta. W przypadku dalszych pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji

KONTAKT:
McParking Germany GmbH
Kurt-Schumacher-Damm 176
13405 Berlin
Tel.: +49 (0) 30 398 377 06
Fax: +49 (0) 30 398 377 08
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wystawa malarstwa Making van Gogh.

23.10.2019 - 16.02.2020
Frankfurckie Museumsufer

 
Frankfurt jest interesujący również  jako niemiecka metropolia sztuki z wyrafinowanym i bogatym programem wystaw.
Muzeum Städel jest jednym z wielu obiektów muzealnych znajdujących się na Frankfurckim Museumsufer pokazującym dzieła znanych artystów: od rzemiosła artystycznego, przez architekturę, malarstwo, historię Żydów, film, po starożytne rzeźby. 
Städel Museum proponuje przez następne miesiące wystawę: Making van Gogh. 23.10.2019 - 16.02.2020
Szeroki program ma na celu skupienie się na szczególnym znaczeniu niemieckich właścicieli galerii, kolekcjonerów, krytyków i muzeów dla historii sukcesu tego prekursora nowoczesnego malarstwa, a także podkreślając jego rolę jako postaci w sztuce ekspresjonizmu. Zostanie pokazanych około 140 obrazów i prac na papierze, w tym około 50 kluczowych dzieł artysty.
www.museumsufer-frankfurt.de

Kontakt:
Frankfurt Service Team
Tel. +49 (0) 69/21 23 08 08
Fax +49 (0) 69/21 24 05 12
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.: www.frankfurt-tourismus.de

Nasz Serwis internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z Serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.